AKTUALNOŚCI

Spotkania członków SPPES oraz najświeższe newsy z branży

Koronawirus – pokonamy ten kryzys

SPPES – solidarny w trosce o Klienta.

Stowarzyszenie Polskich Producentów Etykiet Samoprzylepnych, zrzeszające wiodące firmy z branży etykietowej i opakowaniowej, ogłosiło podjęcie daleko idących wspólnych działań, mających na celu współpracę i wzajemne wsparcie dla wszystkich Członków, na wypadek wystąpienia miejscowej kwarantanny czy ograniczenia dostaw materiałów i surowców.

Szeroka współpraca Członków nigdy do tej pory, nie przybrała tak daleko idących deklaracji. Wszyscy Członkowie Stowarzyszenia, zgodnie zapewnili wzajemną pomoc, na wypadek wystąpienia sytuacji kryzysowej. Taka współpraca daje ogromną stabilność wszystkim Członkom oraz ich Klientom. Dotychczas współpraca firm zrzeszonych w SPPES miała głównie na celu integrację środowiska poligraficznego i wymianę wzajemnych doświadczeń, jednak w obliczu tak nieprzewidywalnego zjawiska, jakie niesie za sobą obecnie epidemia Koronawirusa, współpraca ta okazuje się bardzo przydatna i jest dowodem na to, że polskie firmy potrafią współpracować.

Wzajemną współpracę zadeklarowały między innymi takie firmy jak:
ADET, ANRO, ANIFLEX, AZ COLOR, BLUE SYSTEM, DAKI, ETIGRAF, ETYFLEX, FANO, FLEXODRUK, FLEXPRESS, DRUKARNIA FRANCZAK, NATALII-ROLLDRUK, NOVACODE, RSC AUTO ID, SKK, TOPAK DRUK, WIKING-GRAF

Zarząd SPPES