WYDARZENIA

Najnowsze targi, wystawy i wydarzenia branżowe

Taropak 2024 - Poznan 13-15.11.2024

TARGI OPAKOWANIOWE TAROPAK 2024 | 13-15.11.2024, POZNAŃ

TAROPAK to jedne z największych w Polsce targów obejmujących wszystkie gałęzie branży opakowań, które podczas każdej edycji prezentują setki nowości mających zastosowanie w różnych dziedzinach gospodarki, gdzie wykorzystywane są opakowania. Kolejna edycja Targów TAROPAK, która zostanie zaprezentowana w całkiem nowej odsłonie, odbędzie się w dniach 13-15 listopada 2024 roku – niezmiennie na Międzynarodowych Targach Poznańskich!

Nowa siła Targów TAROPAK!

Targi TAROPAK co roku odwiedzają przedstawiciele różnych branż poszukujący najlepszych rozwiązań dla swoich produktów z przemysłu kosmetycznego, farmaceutycznego, meblarskiego, motoryzacyjnego, chemicznego, ogrodniczego czy spożywczego. Podczas tegorocznej edycji zobaczą oni nowy Taropak! Pierwszą nowością jest zmiana wizualna w postaci nowego logotypu wydarzenia oraz odświeżonego motywu przewodniego, który zdradza dalsze innowacje. Kolory w nowym motywie graficznym nie są bowiem przypadkowe – zwiastują nowe, odpowiednio wydzielone kolorami strefy Targów TAROPAK, by każdy zwiedzający mógł łatwo poruszać się po targowej ekspozycji, która w 2024 roku obejmie aż cztery pawilony Międzynarodowych Targów Poznańskich!

Edycja 2024 już w listopadzie

Na najbliższej edycji Targów TAROPAK nie zabraknie znanych branżowych rozwiązań, ale zostaną zaprezentowane w nowy sposób, z podziałem na różne sektory branży opakowaniowej, m.in. surowce i materiały opakowaniowe, eko opakowania, maszyny i urządzenia pakujące oraz do wyrobu opakowań, opakowania dla e-commerce, etykietowanie czy magazynowanie. Spodziewać się będzie można również nowych, merytorycznych konferencji, ale także sprawdzonych od lat projektów, zaprezentowanych w nowej odsłonie, jak np. Konferencja Taropak E-commerce, która stała się już stałym punktem harmonogramu wydarzeń Targów TAROPAK, a podczas edycji 2024 zaskoczy nowymi tematami i prelegentami.

Wartość branżowych spotkań

Targi TAROPAK od lat łączą branżę opakowaniową umożliwiając cenne rozmowy biznesowe, nawiązywanie trwałych kontaktów oraz poznawanie trendów i nowości rynkowych. Tegoroczna edycja wyniesie te wszystkie działania na nowy poziom targowych spotkań. Umożliwi zdobycie aktualnej wiedzy, poznanie najnowszych branżowych rozwiązań, ale będzie też świetną przygodą dla każdego odwiedzającego Targi TAROPAK!

Więcej o Targach TAROPAK 2024: https://taropak.pl/

Masz ciekawe doświadczenia? Chcesz podzielić się rozwiązaniami sprzyjającymi rozwojowi branży? A może szukasz przestrzeni, by zrealizować panel dyskusyjny pozwalający na zwiększenie świadomości w istotnym dla Ciebie temacie? Chcesz zgłosić się jako Wystawca? Skontaktuj się z organizatorami i stań się częścią Targów TAROPAK 2024! Kontakt: https://taropak.pl/pl/kontakt/.

Partnerzy Stowarzyszenia