Logo
Logo


21-22.11.2017 ExpoOPAKOWANIA - Targi opakowań
czytaj więcej

17-18.04.2018 Targi Packaging Innovations
czytaj więcej

17-18.04.2018 Jubileuszowa edycja Targów PI
czytaj więcejArchiwum   


Nadchodzące spotkanie
Wkrótce nowe terminy


Konferencja „Etykiety samoprzylepne - najnowsze technologie”

XI Konferencja „Etykiety samoprzylepne - najnowsze technologie”

Wydawca miesięcznika „Świat DRUKU” i organizator Akademii Wiedzy - Polski Drukarz sp. z o.o. zaprasza wszystkich gości na tegoroczną konferencję „Etykiety samoprzylepne - najnowsze technologie” w dniach 20-21 października br. do Szczyrku.

Konferencja odbędzie się w Hotelu Klimczok. Jak zawsze nie zabraknie wielu interesujących wykładów prezentujących nowości i trendy dla branży wąskiej wstęgi, które zapewnią czołowi specjaliści w tej dziedzinie. Natomiast wieczorem zaprosimy Państwa na biesiadę do Karczmy Góralskiej. We wrześniu podamy Państwu szczegółowy program konferencji.

Już dziś zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zarezerwowania sobie terminu oraz noclegu w Hotelu Klimczok lub w Hotelu Elbrus. Szczegółowe informacje o warunkach udziału i cenach pokoi dostępne są na stronie konferencji http://www.akademia-wiedzy.eu/Konferencje/Poligrafia/Etykiety-samoprzylepne-2016/Regulamin-i-formularze.

Patronat branżowy nad wydarzeniem objęło Stowarzyszenie Polskich Producentów Etykiet Samoprzylepnych.

Dodatkowe informacje można otrzymać pod numerem telefonu 42 6871292 lub adresem biuro@swiatdruku.eu.Copyright © 2009 SPPES. All Rights Reserved.
kontakt