Logo
Logo


21-22.11.2017 ExpoOPAKOWANIA - Targi opakowań
czytaj więcej

17-18.04.2018 Targi Packaging Innovations
czytaj więcej

17-18.04.2018 Jubileuszowa edycja Targów PI
czytaj więcejArchiwum   


Nadchodzące spotkanie
Wkrótce nowe terminy

ExpoOPAKOWANIA- Sukces na wynos !


ExpoOPAKOWANIA- Sukces na wynos !


Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu zaprasza w dniach 21 - 22 listopada 2017 na pierwszą edycję Targów Opakowań ExpoOPAKOWANIA.
Targi ExpoOPAKOWANIA to wydarzenie dedykowane kluczowym technologiom i rozwiązaniom w dziedzinie pakowania oraz materiałów opakowaniowych. Stwarzają one doskonałą okazję do przedstawienia nowoczesnych produktów, a także zapoznania się z tematyką branży opakowań papierowych, metalowych, szklanych, kompozytowych i z tworzyw sztucznych. W ramach targów zaprezentują się firmy oferujące maszyny i urządzenia przeznaczone między innymi do produkcji opakowań, pakowania, etykietowania, sortowania, a także kompletne linie produkcyjne. Będą im towarzyszyć firmy prezentujące rozwiązania i usługi logistyczne, poligraficzne oraz recyklingu. Wśród wystawców nie zabraknie instytucji, organizacji i wydawnictw specjalistycznych zajmujących się szeroko rozumianą tematyką opakowań.

Powyższy zakres branżowy sprawia, że Targi ExpoOPAKOWANIA będą stanowić doskonałą platformę wymiany informacji, doświadczeń i opinii, która zapewni Wystawcom nie tylko możliwość spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami, ale również sprzyjać będzie im w pozyskaniu nowych kontaktów biznesowych. Zwiedzającym natomiast da możliwość zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i nowościami rynkowymi.

Tegorocznym Targom (jedynym dla tej branży w południowej Polsce) towarzyszyć będą dwa seminaria;
 • jedno organizowane przez Expo Silesia we współpracy z Firmami z branży opakowaniowej, pt. "Opakowania w Przemyśle",
 • a drugie organizowane przez Centrum Materiałów Polimerowych i Węglowych Polskiej Akademii Nauk, pt. "Współczesne opakowania - perspektywy rozwoju",

Wykłady specjalistów z branży, prelekcje eksperckie i ciekawe rozwiązania produktowe, skierowane będą do właścicieli średnich i małych firm, które samodzielnie tworzą i zarządzają własnymi markami, a także do menedżerów, pracowników działów marketingu, jaki i do szefów działów sprzedaży i zakupów.

Wyróżnikiem Targów ExpoOPAKOWANIA będzie specjalna Strefa Handlowa B2B stwarzająca możliwość kameralnych spotkań i negocjacji biznesowych między wystawcami (firmami zajmującymi się produkcją opakowań, sprzedażą surowców do ich produkcji, technologiami wytwarzania i zdobienia, etykietowaniem, logistyką czy recyklingiem), a zwiedzającymi i gośćmi oraz producentami artykułów i surowców: chemicznych, kosmetycznych, farmaceutycznych, zoologicznych, spożywczych czy cukierniczych, których interesuje atrakcyjna forma prezentacji i promocji własnych wyrobów poprzez nowoczesne opakowania. Nie bez znaczenia pozostaje także możliwość znacznego poszerzenia grona klientów.

Organizatorzy wydarzenia kampanię promocyjną kierują do precyzyjnie wyselekcjonowanej grupy specjalistów z następujących branż: spożywczej, elektronicznej, AGD, papierniczej, rolniczej, przemysłowej, logistycznej i automotive. Znaczna ilość tych profesjonalistów pracuje w niedalekiej odległości od Expo Silesia, ponieważ właśnie tu w Aglomeracji Śląskiej i w najbliższym jej sąsiedztwie, występuje największe nagromadzenie zakładów przemysłowych w Polsce.

Targi ExpoOPAKOWANIA otrzymały już wsparcie następujących instytucji i organizacji:
 • Marszałek Województwa Śląskiego,
 • Urząd Miasta Sosnowiec
 • Polska Izba Opakowań
 • COBRO- Instytut Badawczy Opakowań
 • Polska Izba Odzysku i Recyklingu Opakowań
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie Katedra Opakowalnictwa Towarów
 • Centrum Materiałów Polimerowych i Węglowych Polskiej Akademii Nauk
 • Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
 • Polska Izba Handlu
 • Polska Izba Druku
 • Polska Izba Artykułów Promocyjnych
 • Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej
 • Zakład Badań i Atestacji "ZETOM" im Prof. F. Stauba w Katowicach
 • Instytut Inżynierii Materiałów Polimerowych i Barwników Oddział Farb i Tworzyw w Gliwicach

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują:


Organizator Targów spółka Expo Silesia swoim Wystawcom, Gościom, Klientom i Kontrahentom oddaje do dyspozycji nowoczesny, klimatyzowany pawilon targowy z pełnym zapleczem techniczny i udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych, pozwalający na elastyczną aranżację przestrzeni wystawienniczej. Więcej informacji o targach można znaleźć na stronie www.expoopakowania.pl lub kontaktując się bezpośrednio: tel. +48 32 78 87 506, kom. +48 510 030 870 oraz +48 510 031 732, mail: expoopakowania@exposilesia.plDaki


Copyright © 2009 SPPES. All Rights Reserved.
kontakt